9824 sonuçtan 225-252 arası gösteriliyorPopülerliğe göre sıralandı
| Ürün Adı | Varta 12V 12Ah PowerSport AGM YTX14-BS Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 12 Ah Bike Akü |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 152 X 88 X 147 mm |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YTX14-4 / YTX14-BS |
| Ürün Adı | Bosch M6017 12V 11Ah AGM YTZ14S-BS Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 11Ah Bike Akü |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 150 x 87 x 110 mm |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | M6017 YTZ14S-4 / YTZ14S-BS |
| Ürün Adı | Asterion CT1210-1 12V 10Ah AGM YTZ10S Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 10Ah Alçak Kutu |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 151 x 86 x 93 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YTZ10S |
| Ürün Adı | Asterion 12V 7Ah AGM YTZ7S Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 7 Ah – 130A CCA |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 114 x 70 x 108 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YTZ7S |
| Ürün Adı | Bosch M4F18 12V 5Ah 12N5-3B2 YB5L-B Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 5Ah Bike Akü |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 136X 61X 131MM |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | 12N5-3B2 YB5L-B |
| Ürün Adı |
Bosch 12V 6Ah AGM YTX7L-BS Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 6Ah Bike Akü |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 114 X71 X131mm |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | M6 006 – YTX7L-4 – YTX7L-BS |