9824 sonuçtan 169-196 arası gösteriliyorPopülerliğe göre sıralandı
| Ürün Adı | Asterion 12V 4Ah AGM Kapalı Bakımsız Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 4Ah |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 118 x 74 x 94 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YB4L-B / YB4L-A / YTX4L-BS |
| Ürün Adı | Asterion 12V 5Ah AGM Kapalı Bakımsız Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 5Ah |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 118 x 73 x 113 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YTZ7S / YTX5L-BS |
| Ürün Adı | Asterion 12V 5 Ah AGM Kapalı Bakımsız (Yüksek) Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 5 Ah Yüksek Kutu |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 122 x 63 x 134 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YB5L-B / 12N5-3B |
| Ürün Adı | Asterion 12V 7Ah AGM Kapalı Bakımsız (Yüksek) Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 7 Ah |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 117 x 73 x 138 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YTX7L-BS |