2 sonucun tümü gösteriliyorPopülerliğe göre sıralandı
YT12B-BS
Ana Sayfa/Ürünler “YT12B-BS” olarak etiketlendi
| Ürün Adı | Bosch M6019 12V 12Ah AGM YT12B-BS Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 12 Ah Bike Akü |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 151 X 70 X 131 mm |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | M6 019 – YT12B-4 – YT12B-BS |
| Ürün Adı | Asterion 12V 12Ah AGM YT12B-BS Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 12Ah Yüksek kutu |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 151 x 71 x 155 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YT12B-BS |