2 sonucun tümü gösteriliyorPopülerliğe göre sıralandı
YB5L-B
Ana Sayfa/Ürünler “YB5L-B” olarak etiketlendi
| Ürün Adı | Asterion 12V 5 Ah AGM Kapalı Bakımsız (Yüksek) Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 5 Ah Yüksek Kutu |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 122 x 63 x 134 mm |
| Üretim Teknolojisi | AGM VRLA Kapak |
| Kullanım Alanı | Motosiklet marş aküsü |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | YB5L-B / 12N5-3B |
| Ürün Adı | Bosch M4F18 12V 5Ah 12N5-3B2 YB5L-B Motosiklet Aküsü |
| Voltaj / C20 Kapasite | 12V 5Ah Bike Akü |
| Ürün ölçüler (Uz.-Gen.-Yük.(mm)) | 121X 61X 131MM |
| Uyumluluk Ölçüleri (CODE) | 12N5-3B2 YB5L-B |